212 بازدید

فروشگاه کتاب

blank
کارگاه آموزشی خودمراقبتی

آشتی با خود، میل و رغبت به زندگی، احساس رضایت، رهایی از تمام مشکلات، افزایش اعتماد به نفس، شادی و نشاط و …

این کارگاه، پیش نیاز شرکت در سایر دوره ها می باشد.

10 درصد تخفیف ویژه (600000 تومان)

blank

مدت زمان کارگاه : 4 ساعت

blank

تعداد جلسات : دو جلسه (2 ساعته)

blank

زمان برگزاری: 20 ام هر ماه

کارگاه آموزشی خودمراقبتی

شما باید نسبت به کاری که می کنید حس خوبی داشته باشید. زیرا اگر از انجامش لذت نبرید آن را رها خواهید کرد عشق به کار اولویت دارد. اگر زندگی به معنی کاری است که ما انجام می دهیم، پس بایستی جولانگاه عشق باشد.

طبیعت انسان این است که به دنبال شادی و نشاط باشد و از رنج دوری کند.

تاکنون هیچ فکر کرده اید که علت مبارزه تان را پیدا کنید و دست از جنگ با زندگی بردارید؟!

واقعیت این است که عشق و نفرت، هردو یکی هستند؛ فقط مانند این است که از جهت های مختلفی به یک چیز نگاه کنید. اگر چیزی را دوست داشته باشید، بدیهی خواهد بود که از نقطه مقابل و تضاد آن، احساس خوبی نداشته باشید و از آن متنفرخواهید بود.

به طور مثال: اگر سلامتی، تندرستی و بهروزی را دوست داشته باشید، از سرطان و مشکلات قلبی متنفر خواهید بود.

حال به هر شکل اگر گرفتار بیماری ها و تنش های عصبی و چالش های دیگر در زندگی شده اید، حتما این سوال در ذهن شما ایجاد خواهد شد که “چه کنم تا زندگی ام را نجات دهم؟” زندگی اراده ای است مخصوص که به وسیله ی آن به انسان حیات بخشیده می شود. جنس همه بیماری ها و وابستگی ها فکری است. وقتی فکری می آید اگر روح به جایی وصل نباشد ویرانگر است.

” زندگی یعنی حل مساله” همانگونه که مطلع هستید بخشی از زندگی طبیعی دستخوش تکنولوژی قرار گرفته است و عدم توانایی برقراری رابطه صحیح با خود، دیگران، خداوند و طبیعت باعث پیدایش استرس و اضطراب و نگرانی های رنج آور گردیده و معنی مفهوم زندگی را تغییر داده است به طوری که بدون اینکه از بودن خود لذت ببریم گرفتار بیماری ها گشته و زمان را دستخوش رنج های غیرواقعی کرده و تحمل را به جای لذت بردن جایگزین کرده ایم.

با خودمراقبتی به شادی برسید. به یاد داشته باشید شادی، بدست آوردنی نیست، توانایی از بین بردن رنج هاست؛ رها شدن از انتظارات و توقعات و در مجموع رهایی از خشم، ترس، اضطراب است. بیایید از همین جا تصورات غلط رایج را برطرف کنیم و از زاویه بهتری به زندگی مان نگاه کنیم این کار به راحتی با خودمراقبتی انجام می شود.مراقبت ازخود مترادف با خودپسندی یا خودخواه بودن نیست، خودمراقبتی به معنی دوست داشتن و عشق ورزی به خود است.انسان موجودی مرکب است از جسم و جان. خودمراقبتی یعنی مراقبت از تمام جنبه های وجودی تا بتوانید سالم و شاد و با نشاط باشید. بتوانید مسئولیت های خود را شناسایی کرده و وظایف خود در قبال رسالت خویش را انجام دهیم.

اهداف کارگاه آموزشی خودمراقبتی

 • آشتی با خود
 • میل و رغبت به زندگی
 • شادابی و نشاط
 • عشق و محبت
 • احساس رضایت
 • تقویت روابط فردی و اجتماعی
 • افزایش اعتماد به نفس
 • مقابله با استرس و نگرانی
 • تقویت روایط فردی و اجتماعی
 • رهایی ازتمام مشکلات
 • مهارت و کنترل عصبانیت و خشم و …

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست