133 بازدید

فروشگاه کتاب

blank
چگونگی خویشتن پذیری

این دوره صرفا مختص دوستانی است که کارگاه آموزشی خودمراقبتی را در موسسه شرکت کرده باشند.

10 درصد تخفیف ویژه (1500000 تومان)

blank

مدت زمان دوره : 3 ماه (18 ساعت)

blank

تعداد جلسات در هفته : یک جلسه (1.5 ساعته)

خویشتن پذیری

وقتی ابزار رسیدن به حقیقت با لوازم جانبی زندگی جایگزین می شود، زندگی ها بی رنگ وتکراری می شود. ظهور بیماری ها خود گواه براین امر می باشند.

اگر رابطه عشقی تان از بین رفته است و رنج می کشید، ذهن شما را طالب مرگ می کند و آرزوی مردن می کنید. یا اینکه ورشکسته مالی شده و پول هایتان را از دست داده اید ویا احساس افسردگی می کنیدو تمایل به خودکشی پیدا کرده اید. عواطف شما ، احساسات توهمی و تمهیدات مالی  یا توافقات عشقی و خانوادگی یا چیزهای از این قبیل که درپیرامون خود ساخته اید، همگی آنها لوازم جانبی زندگی محسوب می شوند و بی ربط به اصل زندگی و حقیقت است.

حاشیه های زندگی آنقدر زیاد هستندکه انسان راگول می زنند و امورات بنیادین و اساسی فراموش شده اند. درحال حاضر زندگی از نظر بیشتر مردم با شغل شان معنی می شودو یا با پست و مقام آن ها یا زندگی درخانه ی جدیدی که دارندمی سازند.

و یا ماشینی که خریده اند ، در رابطه عشقی و یا همسرو فرزندان معنی می کنند.

حقیقت، کاوش بی انتهای دنیای درون است.

حقیقت زندگی درماندگاری تا ابدیت است و کسی که یک بار مرگ را تجربه نکرده باشد نمی تواند پی به ارزش واقعی زندگی ببرد. دلی که با نور اللهی روشن شود حقیقت را آشکارمی سازد.حقیقت با توانا شدن قلب ظهور می کند.و آنکس که باچشم دل به مانگاه می کند می تواند حقیقت وجودی مارا آشکارا ببیند.

قوانین زندگی چیست؟

قوانین زندگی همان ابزارهایی هستند که مارا به آسودگی خاطر و خرسندی و آرامش می رسانند. یکی ازمهم ترین وزیر بنایی ترین ابزار آن انجام دادن اعمال تنها برای رضای خداوند و پاک کردن نیّت ازغیر خداست. تخطی و عدم رعایت این قوانین دردورنج آدمی را بیشتر کرده و می تواند تا ورطه نابودی بکشاند.

درحقیقت زندگی یعنی درک همین لحظه که عریان است ودر جریان است. نه ذهن، نه عواطف، نه حتی تن و جسم تان بلکه آنچه رخ می دهد درحال حاضر این زندگی است.

شما می توانید هم از مشاهده و درک یک لحظه، تجربه ای با شکوه بیندوزید و هم با قضاوت غیرواقعی در برابر آن خودرا قربانی کنید.

اهداف دوره آموزشی چگونگی خویشتن پذیری

  • آیا رنج و درد ما از جانب قادر مطلق (خداوند) است و بصورت مستبدانه و مرموز به ما القا می شود؟
  • آیا ما فاقد قدرتیم؟ از تلاش برای یافتن راه نجات از رنج دست می کشیم؟
  • آیا رویدادهایی که باعث درد و رنج ما هستند صرفا وقایع تصادفی هستند که ما نمی توانیم هیچ کنترل و نفوذی بر آنها داشته باشیم؟
  • آیا درد و رنج من علتی دارد؟

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست