104 بازدید

فروشگاه کتاب

blank
بیداری و هوشیار ماندن

این دوره صرفا مختص دوستانی است که دوره یک گام به جلو موسسه را شرکت کرده اند.

10 درصد تخفیف ویژه (1000000 تومان)

blank

مدت زمان دوره : 3 ماه (18 ساعت)

blank

تعداد جلسات در هفته : یک جلسه (1.5 ساعته)

بیداری روحی به ما کمک می کند صرف نظر از شکل ویژه اش( غیر قابل رویت)، تا جایگاه خود را در دنیا با عشق و زندگی پر کنیم. تنها زمانی که روح بیدر است و ما در مسیر رشد معنوی قرار داریم در این دنیا حضور داریم آنگاه وگرنه در توهم به سر می بریم. وقتی آدم ها موفق می شوند که غرور خود را کنار بگذارند از چشم انداز وسیع ترو آگاهی بیشتری از پیرامون برخوردار شوند این افراد نظر شان نسبت به دنیا تا حدی زیاد گسترش می یابد این امر باعث می شود که زیاد خودشان را جدی نگیرند.

آگاهی نسبت به خویشتن خویش منجر به بیداری روحی ما می شود این بیداری با تغییراتی در زندگی ما آشکار می شود. یکی از نشانه های بارز خواب ماندن روح ندیدن زیبایی های پیرامون و داشتن تجربه زندگی تکراری و ناسپاس بودن است.در رشد معنوی هیچ چیز جایگزین زمان نمی شود و هیچ تکراری در زمان وجود ندارد.

زمان به ما فرصت می دهد که بتوانیم از هر درد و رنجی به آزادی و سلامتی برسیم. فقط انسان بیدار قابلیت استفاده از فرصت ها را دارد و می تواند جهت التیام، رشد، شروع مجدد و ساختن زندگی ای که برای خود و اطرافیانش مهم است گام بردارد.

اما زمان، تنها بدون عملکرد خود ما نمی تواند باعث التیام درد و رنج و یا رشد و شروع مجدد ما در هر لحظه شوند. هر یک از ما با بررسی کردن باورهایمان وبه کارگیری آنها در زندگی، می توانیم بیداری تازه ای را تجربه کنیم. رشد معنوی در بعد روحی امکان پذیر است و بیداری تنها مرحله به مرحله می تواند ما را به هوشیاری برساند. وقتی که بتوانیم زندگی خود را با انگیزه و سپاس گذاری همراه کنیم گوشه ای از حقیقت را با هوشیاری نمایش می دهیم.

نشاط و سپاسگذاری، دست در دست یکدیگر ابزاری می شوند تا بتوانیم تشخیص دهیم اشتباهات خود را و از آنها دوری کنیم. زمانی که بیدار و هوشیار هستیم جنبه روحی و معنوی ما را به حرکت در می آورد، آنگاه می توانیم در زندگی به راحتی به سمت موقفیت های گوناگون در دنیای ارتباط و بٌعد مادی حرکت و پیشرفت کنیم.

اهداف دوره آموزشی بیداری و هوشیار ماندن

  • توانایی رویایی با واقعیت زندگی همانگونه که هست
  • زندگی یعنی حل مسئله پیدا کردن نگرش واقع بینانه نسبت به خود و دنیای پیرامون
  • پذیرفتن اینکه ما تنها نیستیم
  • شناخت قوانین زندگی و انجام کارهای درست و به موقع و پرهیز واکنش احساسی

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست